SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Gårdarike Innebandy

Kommande matcher
MARS 2024
 
01
19:45
fre
19:45    
H3, Herrestorpshallen
H3 » 
Gårdarike IBK - Willands IBK A
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar/flickor 11-12, Slättängshallen
Lomma FBC P12 - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 13-14, Burlövs sporthall
 
- Gårdarike Innebandyklubb Flickor 13-14  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 13-14, Burlövs Sporthall
Tygelsjö IK F12-13 - Gårdarike IBK F13-14  -      
02
10:15
lör
10:15    
Pojkar/flickor 15-16, Korsbackahallen, Kävlinge
 
- Gårdarike Innebandyklubb  -      
02
11:00
lör
11:00    
Flickor 13-14, Burlövs Sporthall
Gårdarike IBK F13-14 - Åkarps IBK F12-13  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar/flickor 11-12, Slättängshallen
Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P12  -      
02
11:40
lör
11:40    
Pojkar/flickor 11-12, Slättängshallen
IBK Lund P2011 SÖ - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
02
12:00
lör
12:00    
Flickor 13-14, Burlövs Sporthall
Gårdarike IBK F13-14 - Tygelsjö IK F12-13  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08-09, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P08-09 - IK Stanstad P08/09  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 13-14, Västervånghallen
IBK Genarp PF15/16 Röd - Gårdarike IBK P14  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 13-14, Västervånghallen
Gårdarike IBK P14 - IBK Genarp PF15/16  -      
02
13:30
lör
13:30    
Pojkar 08-09, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P09 - IBS Svedala P09  -      
03
15:45
sön
15:45    
Höllviken D3, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF/Gårdarike IBK - Urdraget lag (Munka Ljungby)  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
17
13:00
lör
13:00    
H3, Söndrebaljshallen
H3 » 
Hjärnarps IBK - Gårdarike IBK
7  -  2  
12
18:15
mån
18:15    
Pojkar 08-09, Aggarpshallen
IBS Svedala P09 - Gårdarike IBK P092  -  4  
 
11
15:45
sön
15:45    
Pojkar 08-09, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P08-09 - Malmö FBC P082  -  4  
11
13:30
sön
13:30    
Pojkar 13-14, Klagshamns sporthall
IBK Genarp - Gårdarike Innebandyklubb  -      
11
12:00
sön
12:00    
Flickor 13-14, Killebäckshallen
Palmstaden IK F12/13 - Gårdarike IBK F13-14  -      
11
11:15
sön
11:15    
Flickor 13-14, Killebäckshallen
Gårdarike IBK F13-14 - Tygelsjö IK F12-13  -      
11
09:00
sön
09:00    
Flickor 13-14, Killebäckshallen, Södra Sandby
 
- Gårdarike Innebandyklubb Flickor 13-14  -      
11
09:00
sön
09:00    
Flickor 13-14, Killebäckshallen
IBK Lund F2014 Sandby - Gårdarike IBK F13-14  -      
11
sön
00:00    
Urdraget lag (Röke) - Höllvikens IBF/Gårdarike IBK  -      
11
sön
00:00    
Pojkar 08-09, Övrig
Urdraget lag (Palmstaden) - Gårdarike IBK P09  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Våra Sponsorer