SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar/flickor 11-12
Gårdarike IBK
H3
Höllviken D3
Pojkar 08-09
Flickor 08-09
Knattelag
Pojkar/flickor 11-12
Pojkar 13-14
Pojkar/flickor 15-16
Flickor 13-14
Pojkar/flickor 17-18
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Gårdarike IBK
H3
Höllviken D3
Pojkar 08-09
Flickor 08-09
Knattelag
Pojkar/flickor 11-12
Pojkar 13-14
Pojkar/flickor 15-16
Flickor 13-14
Pojkar/flickor 17-18
Gårdarike Innebandy
Pojkar/Flickor 11-12
Hem
Bli medlem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Hem
Bli medlem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Blå Nivå Pojkar A Poolspel
2023/24: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
2022/23: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
2022/23: Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel
2021/22: Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel
2020/21: Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan
2020/21: Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan
OKTOBER 2023
14
12:20
lör
12:20
Bråhögshallen
IK Stanstad P13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
14
14:20
lör
14:20
Bråhögshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Oxie SK P11-13
-
14
15:00
lör
15:00
Bråhögshallen
Höllvikens IBF P12 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
15
10:00
sön
10:00
Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
15
12:00
sön
12:00
Brogårdaskolan
Gårdarike IBK P/F11-12
- Höllvikens IBF P12
-
15
12:40
sön
12:40
Brogårdaskolan
Palmstaden IK P11-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
NOVEMBER 2023
11
14:30
lör
14:30
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P12 Gul -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
11
15:30
lör
15:30
Bjärehovhallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Bjärreds IBK P12 Gul
-
12
10:00
sön
10:00
Tävling övrig ort
-
Gårdarike Innebandyklubb
-
18
11:15
lör
11:15
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Skurups IBK PF12-13
-
18
14:00
lör
14:00
Herrestorpshallen
Höllvikens IBF P13 Vit -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
25
12:00
lör
12:00
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- IBK Lund P2011 SÖ
-
25
14:00
lör
14:00
Herrestorpshallen
Palmstaden IK P11-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
DECEMBER 2023
02
12:25
lör
12:25
Korsbackahallen
Malmö FBC P11-12 Slottsstaden -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
02
13:05
lör
13:05
Korsbackahallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Kävlinge IBK P13
-
02
14:25
lör
14:25
Korsbackahallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Malmhaug IBF P12/13 Röd
-
17
09:45
sön
09:45
Killebäckshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Höllvikens IBF P13 Vit
-
17
10:30
sön
10:30
Liljeskolan
Gårdarike IBK P/F11-12
- Höllvikens IBF P12
-
17
11:15
sön
11:15
Killebäckshallen
Lomma FBC P13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
17
12:15
sön
12:15
Liljeskolan
Bjärreds IBK P12 Gul -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
17
12:45
sön
12:45
Killebäckshallen
IBK Lund P2012 Sandby -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
17
14:00
sön
14:00
Liljeskolan
Palmstaden IK P11-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
JANUARI 2024
14
13:00
sön
13:00
Västervånghallen
FBC Ystad P12-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
14
15:00
sön
15:00
Västervånghallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Oxie SK P11-13
-
14
15:40
sön
15:40
Västervånghallen
Malmhaug IBF P12/13 Röd -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
21
09:40
sön
09:40
Landskrona Idrottshall
Munka-Ljungby IBK P12-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
21
10:20
sön
10:20
Landskrona Idrottshall
Gårdarike IBK P/F11-12
- IBK Landskrona P12
-
21
11:40
sön
11:40
Landskrona Idrottshall
Gårdarike IBK P/F11-12
- Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12
-
28
14:30
sön
14:30
Idalahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
28
16:45
sön
16:45
Idalahallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Västra Ingelstad IS PF11/12
-
28
17:30
sön
17:30
Idalahallen
Höllvikens IBF P12 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
FEBRUARI 2024
03
12:00
lör
12:00
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- IBK Landskrona P12
-
03
13:20
lör
13:20
Herrestorpshallen
Tygelsjö IK P12 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
03
15:20
lör
15:20
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Palmstaden IK P11-13
-
10
10:30
lör
10:30
Bråhögshallen
FBC Ystad P12-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
10
11:30
lör
11:30
Bråhögshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- IK Stanstad P13
-
MARS 2024
02
09:00
lör
09:00
Slättängshallen
Lomma FBC P12 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
02
11:00
lör
11:00
Slättängshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Höllvikens IBF P12
-
02
11:40
lör
11:40
Slättängshallen
IBK Lund P2011 SÖ -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
09
12:00
lör
12:00
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- Kävlinge IBK P13
-
09
14:00
lör
14:00
Herrestorpshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
17
09:30
sön
09:30
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P12 Gul -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
17
11:45
sön
11:45
Bjärehovhallen
Gårdarike IBK P/F11-12
- IBS Svedala P12/13
-
17
12:30
sön
12:30
Bjärehovhallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 -
Gårdarike IBK P/F11-12
-
APRIL 2024
20
07:15
lör
07:15
Kirseberg
Skånemästerskapet -
Gårdarike Innebandyklubb Pojkar/flickor 11-12
-
21
09:00
sön
09:00
Tävling övrig ort
Skånemästerskapet -
Gårdarike Innebandyklubb Pojkar/flickor 11-12
-
Våra Sponsorer